.

2.559 Spiral Sivri Uçlu Köpük Çubuk Tüy Bırakmayan Temizleme Çubukları Kamera, Optik Lens, Elektronik, Detaylandırma, Küçük Delik ve Ulaşılması Zor Alan için CK-FS751 (100)

2.559 Spiral Sivri Uçlu Köpük Çubuk Tüy Bırakmayan Temizleme Çubukları Kamera, Optik Lens, Elektronik, Detaylandırma, Küçük Delik ve

₺ 26.31

Ödenebilirlik
Emre için müsait

♦ En yüksek kalitede Açık Hücreli köpük uçlu tamponlar olan CK-FS751 Spiral, çok küçük alanlara ve yarıklara erişim sağlar.Özellikle akı ve yapışkan bandı çıkarmak için küçük yerlerde ve fazla toz motor yağı kirletici ve toz ve tüy bırakmadan bırakın. ♦ Köpük, tutamağa termal olarak bağlanır, böylece kirletici yapıştırıcı veya kaplamaların kullanımını ortadan kaldırır.Sınıf 100 Temiz Oda altında yıkanıp paketlenen Köpük, düşük partikül ve iyon içeriği sergiler.silikon, amid ve DOP içermez. ♦ Aseton da dahil olmak üzere çoğu çözücü ile mükemmel uyumluluğun yanı sıra, temizleme sırasında tamponların korozyonu yeniden çözmesini sağlayan ve kirleticilerin çubuk kafasına hızlı bir şekilde emilmesini sağlayan mükemmel emicilik ve çözücü tutma kapasitesine sahiptir. Camera Kamera sensörü temizleme çubukları, optik lens temizleme çubukları, yazıcı temizleme çubukları, baskılı devre kartı temizleme çubukları, elektronik temizleme çubukları, mücevher temizleme çubukları, sanat ve el sanatları temizleme çubukları, tabanca/ateşli silah temizleme çubukları, vb. Clean Temiz oda köpük tamponları ve temizleme solüsyonlarının daha fazla modeli lütfen 【Cleansky】 web sitemizi ziyaret edin.Ürün sayısı : 100.

Beyan Edilen Teknik Özellikler