.

Cep Telefonu Kılıfı Büyük Manyetik Toka Retro Doku Yatay Çevir Deri Kılıf için Huawei P30 Pro, Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan ile (Siyah) (Renk: Kırmızı)

Cep Telefonu Kılıfı Büyük Manyetik Toka Retro Doku Yatay Çevir Deri Kılıf için Huawei P30 Pro, Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan ile

₺ 91.20

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Şarj Kılıfları Kapak.Moda Davası.Yumuşak Kılıf.Deri Kılıf.Cep Telefonu Kılıfları. 100 Yüksek Kalite ve İyi Fiyat Telefon arka Kapağı İyi Performans Doğru kurulum başarılı kullanım için önemlidir.Herhangi bir sorunuz varsa lütfen önce bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.1. Özlü : herkes üzerinde pratik ve rahat bir izlenim bırakmak için basitçe şekillendirilir ve döndürülür. 2. Fonksiyonel : deri kılıf telefonunuza iyi uyum sağlayabilir ve telefonunuzu çizilmelere, darbelere, kaymalara vb.Karşı korumak için büyük bir fark yaratabilir. 3. Kullanışlı : tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına erişilebilir. 4. Taşınabilir : Telefonunuz taktıktan sonra çıkarmanıza gerek yoktur.Çünkü oldukça ince ve hafiftir. 5. Dayanıklı : iyi performans ve yüksek kaliteli PU ve deri malzeme ile uzun süre çalışabilir. 6. Uygun maliyetli : dava için çok uygun bir fiyat belirlendi.

Beyan Edilen Teknik Özellikler