.

Cep Telefonu Kılıfı Huawei Mate 20 Lite için Büyük İpek Doku Yatay Çevir Deri Kılıf, Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan ve Fotoğraf Çerçevesi ile(Siyah) (Renk: Siyah)

Cep Telefonu Kılıfı Huawei Mate 20 Lite için Büyük İpek Doku Yatay Çevir Deri Kılıf, Tutucu ve Kart Yuvaları ve Cüzdan ve Fotoğraf Çerçevesi

₺ 129.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Darbeye dayanıklı Kılıf.Yumuşak Kılıf.Moda Davası.Deri Kılıf.Çizilmez Koruyucu Kılıf. 100 Yüksek Kalite ve İyi Fiyat Telefon arka Kapağı İyi Performans Doğru kurulum başarılı kullanım için önemlidir.Varsa lütfen önce bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin question.1.Concise.It herkes üzerinde saf ve rahat bir izlenim bırakmak için basitçe şekillendirilir ve döndürülür. 2.Fonksiyonel.Bu kılıf telefonunuza iyi uyum sağlayabilir ve telefonunuzu çizilmelere, darbelere, kaymalara vb.Karşı korumak için büyük bir fark yaratabilir. 3.Uygun.Tüm düğmelere ve bağlantı noktalarına erişilebilir. 4.Dayanıklı.İyi performans ve yüksek kalite ile uzun süre çalışabilir. 5.Maliyet-etkili.İçin çok uygun bir fiyat belirlendi case.It uygun fiyatlı bir üründür. 6.Modaya uygun.Sanatsal ipek doku tasarımı sayesinde, kasa çok şık ve popüler.

Beyan Edilen Teknik Özellikler