.

Bebek için Hava Nemlendiriciler, 28dB Sessiz Ultrasonik Hava Nemlendiriciler, Bebek için 2.5 L Sevimli Serin Mist Nemlendirici, Bitkiler, Gece Lambası, 4 Zamanlama, Otomatik Kapanma ve 30 H Nemlendirme (Beyaz)

Bebek için Hava Nemlendiriciler, 28dB Sessiz Ultrasonik Hava Nemlendiriciler, Bebek için 2.5 L Sevimli Serin Mist Nemlendirici, Bitkiler,

₺ 209.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

【2'si 1 arada Nemlendirici, seveceğiniz bir aromaterapi deneyimi yaratmak için idealdir. 【Uyku Modu Ultrasonik nemlendiricideki gösterge ışıkları, rahatsızlıksız bir uyku için geceleri kapanır. 【İsteğe bağlı Gece Lambası】 : Maksimum rahatlama için yatıştırıcı bir parlaklık sunar; Ayrıca Gece Lambası Düğmesini 1,5 saniye basılı tutarak bu kolay temizlenen nemlendiricinin seviyesini de özelleştirebilirsiniz (Not : Gece lambası ayrı olarak kontrol edilir.). 【4 Zamanlayıcı Seçeneği】 : 1 saat, 2 saat, 4 saat, 8 saat veya sürekli zamanlayıcı seçenekleri arasından seçim yapın; su boşaldığında cihazın aşırı ısınmasını önlemek için hava nemlendiricileri buğulanmayı durduracak ve LED göstergesi kırmızı renkte yanacaktır. 【90mm Su Girişi ile Temizlenmesi Kolaydır】 : Tankın geniş açıklığı ile serin nemlendiricinin içini temizlemekte sorun yoktur.Serin hava nemlendiricilerini kolaylıkla ve rahatlıkla doldurup temizlemenizi sağlar, iyice temizlemek için elinizi depoya sığdırabilirsiniz. 1 x Nemlendirici. 1 x Toz Geçirmez Sünger. 1 x Temizleme Fırçası. 1 x Kullanım Kılavuzu. 1. Nemlendirici nasıl çalışır?.Nemlendiriciler, havadaki nem seviyesini (nem) artırmak için su buharı veya buhar yayan cihazlardır.Ultrasonik nemlendiriciler ultrasonik titreşim ile serin bir sis üretir.Evaporatörler, ıslak bir fitil, filtre veya kayıştan hava üflemek için bir fan kullanır. 2. Bir nemlendiriciye ihtiyacınız olup olmadığını nasıl anlayabilirim?.Bir Nemlendiriciye ihtiyacınız olduğunu söyleyebilecek 3 durum vardır. 1) Kuru veya kurak bir iklimde yaşıyorsunuz. 2) Evinizin havasındaki nem seviyesini artırmak istiyorsunuz. 3) Sık sık burun kanaması veya sinüs sorunlarınız var veya solunum sisteminiz kuru hava ile ağırlaşıyor. 3. Nemlendiricime hangi suyu koymalıyım?.Damıtılmış veya demineralize su kullanın : Damıtılmış veya demineralize su, normal musluk suyundan daha az mineral içeriğine sahiptir.Bu tür su iç hava içine toz ciğerlerini işgal etmek için daha az beyaz mineral toz çıkarmak için nemlendirici daha az olasılıkla yapmak. 4. Nemlendiricimi nasıl temizlerim?.Adım 1 : Nemlendiriciyi fişten çekin, boşaltın ve tamamen sökün.Adım 2 : Tankın içine 1-2 bardak seyreltilmemiş beyaz sirke dökün, tankın içini ıslatmak için döndürün ve 15-20 dakika bekletin.Kuru hava ile ilgili sorunlardan rahatsızsanız, bebekler için nemlendiriciyi kullanarak daha sağlıklı bir ortam için havaya nem ekleyerek çözmek için nem seviyelerini kontrol edin.Nem seviyelerini a ile kontrol edin humidistat.An mükemmel ultrasonik nemlendirici, özellikle hava çok kuru olduğunda, evlerinizin havasını nefes almak için çok daha rahat hale getirebilir.Mineral tozunun dağılmasını önleyen bir model sağlığınız için tercih edilir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler