.

Fileto Bıçağı Balıkçı Bıçağı, Kılıflı 6.3 inç Paslanmaz Çelik Fileto Bıçağı, Çok Fonksiyonlu Balık Fileto Bıçağı/ Tatlı Su Tuzlu Suda Balık Kemik Çıkarma Bıçağı (Hediye Kutusu ve Bıçak Bileyici ile)

Fileto Bıçağı Balıkçı Bıçağı, Kılıflı 6.3 inç Paslanmaz Çelik Fileto Bıçağı, Çok Fonksiyonlu Balık Fileto Bıçağı/ Tatlı Su Tuzlu Suda

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

【Keskin Paslanmaz Bıçaklar】 Fileto bıçağımız Keskin, Dayanıklı, Pas ve Korozyona Dayanıklı birinci sınıf 3cr13 Paslanmaz Çelik bıçaklar kullanır.Bıçaklar hem tatlı su hem de tuzlu su uygulamalarında kenarlarını daha uzun süre koruyacak ve yemleri kesme, balık doldurma veya et ve balıkları kemikten çıkarma işini yapacaktır.İster mutfakta ister teknede olun, hassas kesim ve dilimleme için mükemmel bir bıçaktır. 【Balıkçılık için Mükemmel Bıçak】 6.3 inç paslanmaz kavisli bıçaklar mükemmel esnekliğe sahiptir, böylece bıçak mükemmel filetolar için doğal konturları takip eder, ayrıca balık veya tavuk gibi daha ince veya daha hassas et kesimleri için harika bir idealdir.Tüm bu profesyonel seviyedeki bıçaklar yıllarca hizmet verecek ve hızlı bir şekilde balık filetosu yapmak, herhangi bir yiyeceği kemirmek ve işlemek için en sevdiğiniz araç haline gelecektir. 【Kaymaz Kauçuk Kulp】 Güvenliğiniz ve rahatınız için en rahat ve kaymaya dayanıklı kauçuk kulpları kullanıyoruz.Sap üzerindeki özel olarak tasarlanmış oluklar parmaklarınızı daha rahat hale getirir.Bu tutamaklar elinizde harika hisseder ve bıçağınızda her zaman sağlam bir tutuş olmasını, kolayca temizlenmesini ve daha uzun süre iyi görünmesini sağlar. 【Dayanıklı Bıçak Kılıfı】 Her fileto bıçağı, bıçağı ve güvenliğinizi korumak için hafif ve dayanıklı bir kılıf içerir.Kılıfın benzersiz kilit tasarımı, güvenlik için tutamağı kilitler, ancak gerektiğinde kolayca çıkarılır.Kılıf V-şeklinde açık yuvaları çok bıçak ve kuru sıkı durun o su kolayca tahliye için izin vermek için dizayn edilmiştir. 【Balıkçılar için Mükemmel Hediye】 6,3 inçlik balıkçılık bıçakları hem uzunluk hem de şekil bakımından mükemmeldir, böylece iş için her zaman bu fileto bıçağına sahip olursunuz.Küçük ve orta tatlı su ve tuzlu su balıklarını parçalamak için mükemmeldir.Pratik Bıçak Kalemtıraş ve zarif Hediye kutusu, balıkçılar,baba, balık tutmayı seven arkadaşlar için mükemmel bir hediye içerir.Tüm ZHENDUO açık balıkçılık araçlarının kalitesine tamamen güveniyoruz.Bizi seçin, pişman olmayacaksınız!. 1. Yüksek kaliteli Keskin 3cr13 Paslanmaz Çelik bıçaklardan yapılmıştır. 2. Dayanıklı, Pas ve Korozyona Dayanıklı. 3. Taze ve tuzlu su uygulamaları için mükemmel. 4. Mükemmel filetolar için doğal konturları takip etmek için mükemmel pürüzsüz çizgiler. 5. Yemleri kesme, balık doldurma veya et ve balıkları kemikten çıkarma işini yapın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler