.

12 Cep Genişleyen Dosya Klasörü Proje Sıralayıcısı Ağır Aylık Plastik Genişletilebilir Klasör Organizatör, A4 Mektup Boyutu, Çok Renkli (004)

12 Cep Genişleyen Dosya Klasörü Proje Sıralayıcısı Ağır Aylık Plastik Genişletilebilir Klasör Organizatör, A4 Mektup Boyutu, Çok Renkli

₺ 35.85

Ödenebilirlik
Emre için müsait

1、Malzeme : genişleyen dosyalar, yüksek kaliteli PP levha, büyük yoğunluk, su geçirmez, ısı ve basınç direnci, hasar görmesi ve deforme olması zor yapılır. 2、Akıllı Tasarım : dosya Klasöründeki elastik kordon kapatma, önemli belgelerinizi sıkıca tutmanıza ve güvenli bir şekilde saklanabildiklerinden emin olmanıza yardımcı olur. 3、Büyük Kapasiteli : nedeniyle lager boyutu 12. 6x10x0.79 inç, muhtemelen yaklaşık 300 yaprak tutabilir, A4 kağıt ve mektup boyutu için uygundur. 4、Çok amaçlı : Tatil belgelerinizi, kuponlarınızı, kartlarınızı ve kuponlarınızı vb.Düzenli olarak düzenlemek için mükemmel, Ev, ofis, okul kullanımı ve seyahat için güzel belge düzenleyici, basit ve moda. 5、Müşteriler bizim için en önemlisidir, Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız,e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz, profesyonel müşteri hizmetleri sunuyoruz.Aldığınız her kusurlu ürün için %100 geri ödeme veya yeniden göndermeyi garanti ediyoruz!Bunu seveceğinize eminiz product.So ne bekliyorsun?Şimdi Wsyhomie'den sipariş verin.Renk : Gökkuşağı-4.

Beyan Edilen Teknik Özellikler