.

QııMıı 2 Sıhhi ın-Line gözetleme camı ile üçlü kelepçe geçme burç Sonu, akış Sıhhi Düz gözetleme camı üçlü kelepçe geçme burç Paslanmaz Çelik SS304 (Boru OD: 51MM)

QııMıı 2 Sıhhi ın-Line gözetleme camı ile üçlü kelepçe geçme burç Sonu, akış Sıhhi Düz gözetleme camı üçlü kelepçe geçme burç Paslanmaz

₺ 212.40

Ödenebilirlik
Emre için müsait

In-line gözetleme camı Akış Borusu OD : 51 MM, Yüksük OD : 64 MM, Uyar Tri-kelepçe : 2".Maksimum Basınç : 140 PSİ, Maksimum Sıcaklık : 320 Fahrenheit.Kelepçe Uçlu Sıralı Gözetleme Camı, SS304 gövde malzemesi.Tam delikli tasarım,Gözetleme Camı Akış Göstergeleri, herhangi bir yönde sıvı akışını gözlemlemek için tam bir 360 sağlar.Dikey veya yatay konumda kullanılabilir.Sıhhi Gözetleme Camları, gıda, süt ve ilaç endüstrilerinde kullanılan sıhhi uygulamalar için tasarlanmıştır.Çelik Parçalar : SS304. Cam : Sertleştirilmiş Soda-kireç camı.Conta : Silikon FDA.Boyutu : 1.5 "-2". 360 Derece Görüş Açısı.Tam Delik Tasarımı.Güvenli Kullanım İçin Temperli Cam.Hem dikey hem de yatay yönde kullanım için tasarım.Paslanmaz çelik koruyucu kapaklı seçenek.Maks.Çalışma Sıcaklığı : 120℃.Maks.termal şok : 100℃. ID / OD Cilalı : 32 Ra.Mevcut Boyut : 1.5 "ila 2".Mevcut Bağlantı : Tri-Kelepçe.Mühür : FDA 177.2600'e Göre Silikon. Çelik Sınıfı : AISI 304. Cam : Temperli Cam.Mühür : EPDM, FDA 177.2600'e göre FPM. TSI11 Sıralı gözetleme camı, camın aşırı sıkılmasını önlemek için çift somun gerdirme özelliğine sahip iki flanş arasına sıkıştırılmış bir cam tüpten oluşur.Bir güvenlik önlemi olarak borunun etrafına paslanmaz çelik bir ızgara dahil etme seçeneği ve bir borunun standart sıhhi bağlantısı Tri-Clamp.It etkin işleminizi denetlerken verimli görüntüleme için idealdir.Çelik Parçalar : SS304 Glass : Sertleştirilmiş Soda-kireç camgasket : Silikon FDASize : 1.5 "-2".TASARIM VE ÖZELLİKLER. 360 Derece Görüş açısıtam Delikli tasarımgüvenlik için Temperlenmiş Cam Paslanmaz çelik koruma kapağı ile hem dikey hem de yatay yönde kullanım için tasarım.

Beyan Edilen Teknik Özellikler