.

JoyJolt Windsor Çift Eski Moda Cam Viski Seti. 2 Kristal Bar Bardakları, 7.4 oz İçecek Bardakları. Avrupa'da üretilen Viski Bardağı Seti. Düşük Top Bardakları, Bardak Kokteyl Bardakları, Viski Bardakları.

JoyJolt Windsor Çift Eski Moda Cam Viski Seti. 2 Kristal Bar Bardakları, 7.4 oz İçecek Bardakları. Avrupa'da üretilen Viski Bardağı Seti.

₺ 95.85

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Yeni Günlük 'Süslü' Camınız : Avrupa işçiliğinden ve asla solmayan gömülü altın janttan, camın zengin kesimine kadar, Windsor Rocks Cam Seti likördeki ‘kraliyet’ i ortaya çıkarır.2x 7.4 oz Gözlük Seti.Teşhir için yeterince süslü ama günlük viski için fazla süslü değil.Kristal, Ama Daha Güçlü!Bu alkol bardakları ısıya dayanıklı Borosilikat Camdan yapılmıştır ve lüks crystal.As sonuç olarak, temperli kristal bardaklarınız Buzdolabında ve bulaşık Makinesinde yıkanabilir. (*Not dondurucu ya da mikrodalga).Ve tüm Joy Jolt Züccaciyeleri gibi, kızartma için yeterince güçlüler.Bibulous Anlar için Süslü Drinkware : Bu züccaciye setinden her yudum aldığınızda, 10oz heft size bunların hayranlık uyandırmak ve huzur içinde tadını çıkarmak için tasarlanmış lüks likör bardakları olduğunu hatırlatır.Fincan Hissediyorum : 1/8 "jant, 3.75" geniş fincan, 3.75 " uzun boylu, her içki ile katı eski dünya cazibesi gibi hissediyor.Zarif İçecekler Zarif Cam Eşyalara İhtiyaç duyar : Windsor Kristal İçme Bardakları ile bulaşık makinesinde yıkanabilir rahatlık ile günlük lüksün tadını çıkarın. 2 adet Set Mevcuttur : Kırmızı Şarap, Highball, Beyaz Şarap, Eski Moda Bardak ve Şampanya Flüt.Arkadaşlar için doğru alkol hediyelerini seçin veya seti toplayın.Unboxing Joy : Bu rocks gözlükleri Avrupa'da özel olarak el yapımıdır ve göz alıcı bir unboxing deneyimi için 12 Ay Garantili bir hediye kutusuna ayrı ayrı sarılır, ayrılır ve yuvalanır.Joy Jolt tarafından da biraz lüks sunan bar hediyeleriyle sevdiğiniz birini şaşırtın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler