.

Balight Golf Salıncak Eğitmen Yardım, Golf Uygulama ısınma Sopa için Gücü Esneklik ve Tempo Eğitim Takım Elbise için Kapalı Uygulama Yonga İsabet Golf Aksesuarları (40 İnç)

Balight Golf Salıncak Eğitmen Yardım, Golf Uygulama ısınma Sopa için Gücü Esneklik ve Tempo Eğitim Takım Elbise için Kapalı Uygulama

₺ 146.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

【Eğitmen Boyutu Kılavuzu】 48 inç, 5’6" veya daha uzun boylu bireyler veya golf oyunlarında daha güçlü ve daha gelişmiş olanlar için önerilir.40 inç uzunluk, 5’6" nın altında veya başlangıç veya orta seviyede olanlar için idealdir. 【Durable ve Elegant】 yüksek kaliteli malzeme tarafından yapılan, bu golf eğitmeni yardımcıları dayanıklı, güçlü, ve son yapılan.İster rekabetçi bir golfçü olun, ister arkadaşlarınızla rahatça oynayın, Bu golf Salıncak eğitmeni,doğru bir tutuş için uygun el ve parmak yerleşimi sağlayan, sağ el golf kavrama eğitmeni ile rafine bir tanesidir. 【Kas hafızası oluşturun】 Ağırlıklı kafa ve esnek şaft, sırt salınımı sırasında ağırlık transferine yardımcı olur ve vücudunuzu düzgün bir şekilde hizalamaya, kas hafızası oluşturmaya ve vücudunuzu güçlendirmeye yardımcı olur. swing.It size daha fazla güç ve daha iyi kontrol sağlamanın iyi bir yoludur.Kas hafızanızı oluşturmak için bu golf salıncak eğitim yardımını günde 10-20 kez kullanın. 【Temponuzu Geliştirin】 Power Flex golf swing trainer, gecikme farkındalığı yaratmanıza, golf swing temponuzu geliştirmenize ve geliştirmenize, çekirdek ve alt gövdeden kas gücünüzü oluşturmanıza, ağır kafa ve hafif esnek şaft ile salıncak düzlemine yardımcı olacaktır. yeni başlayanlar için pratik. 【Mükemmel Golf Eğitim Yardımları : 】 Golf antrenörünü tekrar tekrar salladığınızda, esnekliği ve hareket aralığını artırmak için düşük etkili bir esneme oluşturur.Abartılı bükülme, temponuzu bulmanıza yardımcı olmak için sırt salıncaklarınız sırasında bir gecikmeye izin verir ve a'dan önce ısınır. game.it salıncakta momentum ve güç hissi elde etmede çok yardımcı olur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler