.

AutoChoice Katlanabilir Araba Koltuğu Geri Taşınabilir Tepsi için Gıda Yemek İçecek ve Dizüstü, Asılı Araba Direksiyon Tepsi (Siyah)

AutoChoice Katlanabilir Araba Koltuğu Geri Taşınabilir Tepsi için Gıda Yemek İçecek ve Dizüstü, Asılı Araba Direksiyon Tepsi (Siyah)

₺ 56.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

????【İpuçları ve nasıl kullanılır?】 : Maksimum yük 6.6lb.It küpeşte olarak kullanılması yasaktır ve bu ürüne yazılması önerilmez.Ama ①car koltuk arkası Portatif tepsi;②steering tekerlek tepsi olarak kullanabilirsiniz. ????【Tablo nasıl ayarlanır】 ◆ Kaymaz çubuktaki döndürme düğmesi tepsinin yüksekliğini ayarlayabilir; ◆ Tepsinin altındaki döndürme düğmesi tepsinin dengesini ayarlamak için kullanılabilir; ◆ Tepsinin arkasındaki yükseklik ayarı teleskopik plakanın 2 konumu vardır.Tahta 2. konuma ayarlanır. ????【Kolay Kurulum ve Depolama】 : Car Araba koltuğu geri taşınabilir tepsi için kullanırsanız, araba koltuğu geri kancasını takmanız gerekir. Car Araba direksiyon simidi tepsisi için kullanırsanız, direksiyon simidi kancasını takmanız gerekir.3 Depolama yöntemi vardır : ✔ Araba direksiyon simidi tepsisini arabanın bagajına koyabilirsiniz; ✔ Araba koltuğu arka kancasını takın, ardından koltuğun arkasına asın ve depolamayı tamamlamak için katlayın; ✔ Araba koltuğu arka cebine koyun. ????【Arkadaşlara Harika bir Hediye】 : Hafif bir okuma, ofis ve yemek olarak uygundur table.It iş, turizm ve eğlence amaçlı seyahat eden insanlar için kolaylık sağlar. Service 【Hizmet ve Hediye】 Ürünle ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size %100 tatmin edici sağlayacağız service.In ayrıca, hediye olarak 11.8 inç * 11.8 inç emici mikrofiber havlu vereceğiz.Direksiyon simidi yemek masası.Bir çift direksiyon kancası.Bir çift araba koltuğu arka kancası. 11.8 inç*11.8 inç fiber emici havlu.Masanın yüksekliğini ayarlamak için yemek masasında iki düğme vardır.Yükseklik iki döner düğme ile sabitlendiğinde, masanın eğim açısı bir döner düğme ile ayarlanabilir. bottom.It küpeşte olarak kullanılması yasaktır.Arabada çalışırken elinizin ağırlığını yemek masasına tamamen bastırmayın.Direksiyon simidi için kullandığınızda, sadece arabanızdaki ofisinizi tatmin etmekle kalmaz, aynı zamanda geçici hafif öğle yemeğinizi de tatmin edebilir.Bu araba masası sadece direksiyon simidine değil, aynı zamanda araba koltuğunun arkasına da monte edilebilir.Yolcuları kolayca tatmin edebilen hafif ofis.Maksimum yük : 6.6lb.It olarak kullanmak yasaktır handrail.Do arabada çalışırken elinizin ağırlığını tamamen yemek masasına bastırmayın.Araba koltuğunun arkasına takabilir, katlayabilir ve ardından iki yükseklik ayar düğmesini sıkabilirsiniz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler