.

Jessica's Natural Foods-Kurutulmuş Michigan kirazı ve kızarmış bademle yapılan Glutensiz Bademli Vişne Granola, GDO'suz, yapay tatlandırıcı veya koruyucu madde içermeyen, 11oz (3'lü Paket)

Jessica's Natural Foods-Kurutulmuş Michigan kirazı ve kızarmış bademle yapılan Glutensiz Bademli Vişne Granola, GDO'suz, yapay tatlandırıcı

₺ 62.91

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Sağlıklı ve Lezzetli Kahvaltı Yiyecekleri-Granola'mız küçük partiler halinde el yapımıdır ve öğütülmüş keten tohumu gibi sağlıklı malzemeler içerir. coconut.It lezzetini ve gevrekliğini ortaya çıkarmak için düşük sıcaklıkta pişirilir.Bademli Vişneli granola'mız GDO'suz, glutensiz sertifikalıdır, gerçek içerikler içerir ve yapay renkler, tatlar veya koruyucular içermez.On-the-go kolay Aperatifler – kahvaltılık Bizim çanta dışarı doğru atıştırma için harika çıtır çıtır kümeleri vardır.On-the-go çocuk öğle yemeği, evrak çantası, çanta, araba için atıştırmalıklar için mükemmel!.Tadını Çıkarmanın Birçok Yolu-Granola kahvaltı için mükemmeldir - sadece en sevdiğiniz süt ürünlerini veya süt ürünlerini ekleyin milk.It doğrudan çantadan atıştırmak için harika olan gevrek kümelere sahiptir.Ayrıca yoğurt, yulaf ezmesi veya dondurmanız için de lezzetli bir tepesi var!.Gevrek Kümelerle Doğal Olarak Lezzetli – El yapımı zanaatkar granola'mız küçük partiler halinde yapılır ve doğal lezzetini ve gevrekliğini ortaya çıkarmak için düşük sıcaklıkta pişirilir.7 Uygun On-The-Go Tatlar mevcuttur – Badem Kiraz, Pekan Badem, Kiraz & Berry, Butterscotch Chip, Çikolata, Çikolata Fındık ve Vanilya Akçaağaç. · Glüten veya buğday yok. * Yapay renkler, tatlar veya koruyucular yok. · Son derece rafine tatlandırıcı yok. * Trans yağ yok. * Kolesterol yok.

Beyan Edilen Teknik Özellikler