.

Garosa Prim Esnek Silikon Anal Douche Lavman Ampul Yetişkinler için Kadın veya Adam Sağlık, güvenlik Vajinal Douche Lavman Temizleyici 300 ml (M1)

Garosa Prim Esnek Silikon Anal Douche Lavman Ampul Yetişkinler için Kadın veya Adam Sağlık, güvenlik Vajinal Douche Lavman Temizleyici

₺ 71.07

Ödenebilirlik
Emre için müsait

BACK GERİ akışı ÖNLEYİN : Çok uygundur use.It etkili bir şekilde daha fazla temizlik sağlayabilen ve işlemi daha güvenilir ve hijyenik hale getirebilen geri akışı ve geri akışı önlemek için mükemmel bir tasarım benimser. ♦ BÜYÜK KAPASİTE : 300ml temizleme topu, temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için makul tasarım.Büyük tabanın alt kısmı düzdür ve istediğiniz yere dökmeden kullanabilmenizi sağlar. Health SAĞLIĞI KORUYUN : anüs ve vajinayı vb.Temizlemek için kullanılır.Lavman temizliği teşvik edebilir.Sağlığınızı daha iyi koruyabilir, temiz ve sıhhi, basit ve pratik. ♦ BÜYÜK ÇAPLI tasarım : Su ısıtıcısının vida dişi arayüzünün bağlantı tasarımını benimseyin ve su enjeksiyonunu kolaylaştırmak için geniş çaplı bir açıklık kullanın. ✔ GÜVENLİ VE PRATİK : Yüksek kaliteli silikondan yapılmıştır.Yüksek kaliteli silikon kiti süper yumuşak ve sağlam bir dokuya sahiptir ve yüksek derecede esnekliğe sahiptir, bu da sizi rahat ve güvenli hissetmenizi sağlar.Boyut : M1.

Beyan Edilen Teknik Özellikler