.

Organik Kaffir..Kireç..Kurutulmuş Yapraklar (30g./1oz) | Köri Yaprakları, Tayland ve Asya Mutfağı için Birinci Sınıf Gurme İçerik, CERES tarafından Organik Sertifikalı Referans : NOP ID: 4087184800, De Naturel %100 | ABD'de Paketlenmiştir.

Organik Kaffir..Kireç..Kurutulmuş Yapraklar (30g./1oz) | Köri Yaprakları, Tayland ve Asya Mutfağı için Birinci Sınıf Gurme İçerik, CERES

₺ 17.85

Ödenebilirlik
Emre için müsait

♦ USDA : CERES-Gmb H tarafından Organik Sertifikalı, Referans : NOP ID : 4087184800. CERES tarafından " Chita Organic Food Co., ltd." TAYLAND.Ticaret Sicili : HRB 21261. ♦ ABD'DE paketlenmiş, doğal olarak güneşte kurutulmuş üstün kaliteli Kaffir kireç yaprakları.Defne yaprağından veya köri yaprağından çok daha hafif ve lezzetli olan baharatlı narenciye aromasına sahiptirler.Hindistan cevizi bazlı bir suyu veya kokulu balık körisini kaldırmak için mükemmeldir. ????BÜYÜK BİR DEĞER! : 1 x 30 gr.poşet (1 oz) saf kurutulmuş ıhlamur yaprağı, Taze yapraklardan daha güçlü, konsantre uçucu yağları su ile uzaklaştırır. ????SON DERECE AROMATİK : Bu yenilebilir yapraklar oldukça aromatik ve lezzetlidir.Bai Magrood, otantik Tayland ve Asya yemeklerini pişirmek için vazgeçilmez bir bileşendir.Bu güzel narenciye yaprağı, Tayland körileri, patates kızartması ve salatalar gibi Güneydoğu Asya yemeklerine lezzet katar.Tom Yum çorbalarınıza, körilerinize, spagettilerinize, turşularınıza, baharat ovmalarına, güveçlere, köri ezmesine, Tom Kha çorbasına, Panang körisine, Tom Kha Gai'ye hafif bir baharat dokunuşuyla kokulu bir narenciye aroması için Taze Kurutulmuş Kaffir Kireç Yaprakları ekleyin. spices %100 SAF - Baharatlarımıza koruyucu veya katkı maddesi eklemiyoruz : %100 Memnuniyet-Tüm Tayland Baharat ürünleri %100 para iade garantisi ile birlikte gelir. : ) Bon Appétit. ????????Güneydoğu Asya'da Temel Gıda Susuz kaffir kireç yaprakları belirgin bir narenciye aromasına ve aromasına sahiptir ve Güneydoğu Asya'da önemli bir bileşendir cooking.It genellikle Malezya yeşil köri, kızarmış yeşil köri ve güveçte kullanılır.Tavuk veya domuz eti için yeşil köri ezmesi ve fıstık sosu satay, kaffir kireç yapraklarına sahiptir.İnce doğrandığında, Thod Mun Pla'da veya Karideste lezzetli olur.Kaffir ıhlamur yapraklarımız, lezzet dolu oldukları ve narenciye aromasını otantik Tayland tariflerinize getirdikleri için öne çıkıyor.En sevdiğiniz restorandan sevdiğiniz tat gibi evde yemek hazırlayın mı ????????.

Beyan Edilen Teknik Özellikler