.

YSTHER Futon çekyat Yatak ile Tam Boyutu, Japon Kat Futon Yatak Pedi Ekstra Kalın Prim Uyku Mat, Katlanabilir Yatak Kamp yer minderi Çocuklar Uyku Pedi (54 X 75 Gri)

YSTHER Futon çekyat Yatak ile Tam Boyutu, Japon Kat Futon Yatak Pedi Ekstra Kalın Prim Uyku Mat, Katlanabilir Yatak Kamp yer minderi

₺ 415.71

Ödenebilirlik
Emre için müsait

????DAHA FAZLA SEÇENEK : 39 X80" ikiz kod, 54 X75" Tam kod, 60 X80"Kraliçe kodu sağlıyoruz. ????RAHAT DOLDURMA VE MÜKEMMEL KAPİTONE : Yorgan, iyi destek sağlayabilen sert pamuk ve mikrofiber pamuğun güçlü desteğini benimser ve uyurken de düşer.Kapitone işlemi düzgün ağırlık dağılımı sağlayacak ve Topaklar ve çöküntüler görünmeyecektir. ????TEMİZLEME talimatları : Her zaman korumak için yatağın her yerine koymak için herhangi bir yatak örtüsü kullanmanızı, yalnızca lekeleri temizlemenizi, ardından güneşli bir günün altında havalandırmanızı veya havalandırma ve kurutma için açık pencerelere kapatmanızı öneririz. ????GENİŞ çok YÖNLÜLÜK : Uyku paspaslar/Çadır Mat/Misafir Yatak/Japon Yatak Mat/Yatak Odası/Oturma Odası Futon/Tatami Mat/Kat Yatak olarak kullanılır ayrıca bir yere giderken çocukları da yanında getir arabaya mat/kat yastık yatak, oyun olabilir, aileniz için iyi bir eşlik olduğunu, sadece hayatında tadını çıkar. ????KALİTE ve HİZMETİMİZ : %100 memnun değilseniz, doğrudan bizimle iletişime geçin (iade penceresinden sonra bile) ve size Soru Sorulmayan bir değiştirme veya geri ödeme sağlayacağız.Boyutu : Tam.

Beyan Edilen Teknik Özellikler