.

Bluetooth 5.0 Verici Alıcı Bluetooth Ses Adaptörü 2-in-1 Mini Taşınabilir RCA AUX Dijital Optik 3.5 mm Kablosuz Ses Adaptörü için TV / Ev / PC / Araba Stereo Sistemi / Kablolu Hoparlörler (Siyah)

Bluetooth 5.0 Verici Alıcı Bluetooth Ses Adaptörü 2-in-1 Mini Taşınabilir RCA AUX Dijital Optik 3.5 mm Kablosuz Ses Adaptörü için TV

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

???????????? 【Verici ve Alıcı】 Bluetooth verici, kablolu cihazlarınıza kablosuz bağlantı eklemek ve kablosuz olarak müzik akışı yapmak için çift akışlı Alıcı modunu(RX) ve Verici modunu(TX) destekler.Alıcı modu (RX modu, mavi ışık) : Bluetooth özellikli telefonunuzdan, bilgisayarınızdan stereo sisteminize, hoparlörlerinize veya kulaklıklarınıza kablosuz olarak ses iletir.Verici modu (TX modu, kırmızı ışık) : Bluetooth olmayan tv'nizden, ev stereo sisteminizden veya CD çalarınızdan Bluetooth kulaklıklarınıza kablosuz olarak ses iletir. ???????????? 【Yeni Sürüm】 Bluetooth adaptörü, daha geniş uyumluluk, daha hızlı aktarım hızı, daha iyi ses kalitesi ve 10 saatten fazla sürekli kullanım ile önceki sürüme göre büyük ölçüde yükseltildi. ???????????? 【2'si 1 arada Bluetooth 5.0 adaptörü】 Bluetooth Verici Alıcısı 5.0 teknolojisini kullanır, üstün ses performansı sergilerken daha kararlı, daha hızlı iletim, düşük güç tüketimi sağlar.Bluetooth 5.0 ses adaptörü ile veri aktarım hızı Bluetooth 4.2'nin iki katıdır, 20 metreye kadar uzun mesafeli bağlantılarda (engelsiz) tutulabilir ve aynı anda 2 Bluetooth cihazı veya hoparlörle eşleştirilebilir. ???????????? 【Geniş Uyumluluk】 Her ikisi için de destekle maksimum esneklik 3. 5mm (aux ve RCA) ve optik (slink) dijital, hem giriş hem de çıkış desteklenir.Birlikte verilen 3,5 mm kablo ve 3,5 mm'den 2 RCA kablosuna kadar olan bu ses verici alıcıları bilgisayarınızda (Linux sistemleri için geçerli değildir), dizüstü bilgisayarınızda, ev stereo sisteminizde, kulaklıklarınızda, akıllı telefonunuzda, Mp3 çalarınızda, CD çalarınızda vb.Yaygın olarak kullanılabilir. ???????????? 【HD Acoustics】 Bluetooth alıcısı 5.0 düşük gecikme teknolojisini kullanır, üstün ses kalitesi için Bluetooth ses gecikmelerini ortadan kaldırır, kablosuz ses akışı için güçlü işlevlere sahiptir.Bu vericiyi ve alıcıyı sırt çantanıza veya dizüstü bilgisayar çantanıza koyun ve en ufak bir çaba harcamadan yanınıza alın.Renk : Siyah.

Beyan Edilen Teknik Özellikler