.

Angel Shield Klozet Kapağı Yavaş Kapanabilen,Kolay Temizlenebilen,Çabuk Açılan Menteşeli Yuvarlak Ahşap (Yuvarlak, Koyu Ceviz)

Angel Shield Klozet Kapağı Yavaş Kapanabilen,Kolay Temizlenebilen,Çabuk Açılan Menteşeli Yuvarlak Ahşap (Yuvarlak, Koyu Ceviz)

₺ 146.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

【YUVARLAK BOYUT】 YUVARLAK boyuta ihtiyacınız olduğunu onaylamak için lütfen klozetinizi ölçün.Klozetlerimiz Crane, Universal Rundle, Eljer, Delta, Bemis, Caroma ve Gerber gibi TÜM AMERİKAN TUVALET markalarına uygundur. 【HIZLI serbest bırakma MENTEŞELERİ】Temizlik veya değiştirme için hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılır. 【ÇARPMA YOK】 Klozet kapağı, parmaklarınızı çarpmadan veya sıkıştırmadan yavaşça ve sessizce kapanır. 【ÖZEL HEDİYELER】 Ürünümüzle birlikte klozet kapağı ve klozet kaldırıcı ücretsiz olarak hediye edilecektir. 【KURULUM ipuçları】 Kurulumdan önce disklerin 180°döndürüldüğünden emin olun.(Instraction veya ürün web sayfamızdaki detay resmini kontrol edin.) Ayrıca daha uzun boyuta ihtiyacınız varsa yedek delikler kullanabilirsiniz.Not : Kurulumda başka sorularınız varsa veya pakette eksik donanım varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.24 Saat içinde sizin için herhangi bir sorunu çözeceğiz.yuvarlak-16.5“.Uzatılmış-18.5”.

Beyan Edilen Teknik Özellikler