.

Dxyizus işaretleri Büyük Özel Mülkiyet İzinsiz Giriş İşareti Yok Metal Ev için Talep İşareti Yok 10x14 inç Passız Alüminyum, UV Mürekkep Baskı, 7 Yıla Kadar Dayanıklı/Hava Koşullarına Dayanıklı Dış Mekan (4 Paket)

Dxyizus işaretleri Büyük Özel Mülkiyet İzinsiz Giriş İşareti Yok Metal Ev için Talep İşareti Yok 10x14 inç Passız Alüminyum, UV Mürekkep

₺ 47.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

★ENDÜSTRİ LİDERİ DAYANIKLILIK-İzinsiz Giriş İşareti, gelişmiş performans için 10x14 inç alaşımlı alüminyum malzeme kullanır.Grafiti temizleyebilir ve grafikleriniz korunur, Tabelalarımız rakiplerinden 7x10 inç daha görünürdür. ★SON DERECE UZUN ÖMÜR-Ev için İzinsiz Giriş İşareti endüstri lideri UV baskı kullanır,mürekkep İyi bir parlaklık görünümüne sahiptir.Grafikler ve boya,dışarıdaki çeşitli faktörlere dayanabilir ve 7 yıl içinde solmamasını sağlar. ★STANDART BOYUT-İzinsiz Giriş İşareti 10x14 inç Kullanmaz,ön veya arka bahçenize açılan kapı için harika olur, son derece görünür kırmızı ve beyaz tasarım kesinlikle davetsiz misafirlerin dikkatini çeker. ★KURULUMU KOLAY - her bir Talep İşareti, vidalar veya tel bağları için önceden delinmiş 4 adet 3/16 inç deliğe sahiptir, bu da ahşap veya tel çit üzerine monte edilmesini kolaylaştırmalıdır.(Üzgünüm, kendi vidalarınızı veya bağlarınızı sağlamanız gerekiyor.). ★BİZİM 100 % ÖNERİ : bir 10x14 inç işareti satın almak için tavsiye edilir, bir 7x10 inç işareti satın alırsanız, çok kötü bir şey olmalı, çünkü çok küçük.

Beyan Edilen Teknik Özellikler