.

IMEEA Kokteyl Peçete Tutucu İçecek Peçete Dağıtıcı Paslanmaz Çelik Masa Peçete Depolama için Bar, Mutfak, Restoran, Tezgah (Altın)

IMEEA Kokteyl Peçete Tutucu İçecek Peçete Dağıtıcı Paslanmaz Çelik Masa Peçete Depolama için Bar, Mutfak, Restoran, Tezgah (Altın)

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

♦ Kokteyl Peçete Tutucu : Boyutu : 5.12x1. 2x3. 66 inç/13x3x9. 3 cm (L x W x H).İsrafı önlemek için az miktarda peçete sağlayan 5 x 5 inç veya daha küçük 10 içecek/kokteyl peçetesi için uygundur. (peçeteler dahil değildir). Material Malzeme : Dik peçete tutacağı, fırçalanmış bir yüzeye sahip yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Yüzey, anti-pas ve aşınmaya dayanıklı hale getirmek için elektrolizle kaplanır, uzun süre kullanılabilir olmasını sağlar. ♦ Ağır Hizmet Tipi : 1 mm'ye kadar kalınlaştırılmış paslanmaz çelik teel peçete tutacağı, plastik peçete tutucularından daha dayanıklı ve sağlam görünür.Küçük peçeteler için mükemmel, normal boyutlu kare peçete için çok küçük. Look Modern Görünüm : Tasarım güzel bir brassy altın rengi ile çok modern ve şık.Sadece bir peçete tutucu olarak değil, aynı zamanda bir ev dekorasyonu olarak da kullanılabilir. Usage Çoklu Kullanım : Peçete organizatörü yemek odası, mutfak tezgahı, piknik masası, hatta ofis için mükemmeldir.Küçük peçeteler kokteyller/içecek peçeteleri için mükemmeldir.Öğle yemeği Peçeteleri, Akşam Yemeği Peçeteleri gibi büyük peçeteler için uygun değildir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler