.

Lewis N. Clark WaterSeals Üçlü Mühür Su Geçirmez Kılıfı + Kuru Çanta için Cep Telefonu veya Tablet, Büyük için Kayık, Kano, Havuz, Plaj, Büyük (7. 5X6. 5)

Lewis N. Clark WaterSeals Üçlü Mühür Su Geçirmez Kılıfı + Kuru Çanta için Cep Telefonu veya Tablet, Büyük için Kayık, Kano, Havuz, Plaj,

₺ 38.85

Ödenebilirlik
Emre için müsait

SU GEÇİRMEZ : 9 ft'ye kadar su geçirmez ve dalgıç.Üçlü mühür kapak ile tasarlanmış, basit zip, kat, ve telefon ya da kamera korumalı olduğundan emin olmak için erken.Hava koşullarına dayanıklı : UV koruması.Kum geçirmez, toz geçirmez ve anti-frost tüm hava koşullarına karşı korumak için.Açık havada, yüzme, şnorkelle yüzme, kano, kano, tekne, plaj veya su parkı için harika!.DOKUNMATİK EKRANA ERİŞİLEBİLİR : Dokunmatik ekranlara, düğmelere ve anahtarlara doğrudan ve kolayca, doğrudan kese içinden zahmetsizce erişin.KRİSTAL berraklığında FOTOĞRAFÇILIK : Kristal berraklığında TPU kılıfı, suyun içinde ve dışında net kamera ve video çekimleri sağlar.AYARLANABİLİR : Telefonları, kameraları ve diğer elektronikleri, anahtarları, kredi kartlarını, ehliyetini, pasaportunu ve daha fazlasını korur.Kordon, eşyalarınızı taşımak ve korumak için boynunuza veya omuzlarınıza rahatça takmanızı sağlar.Önlemler 6.2x5.7in.Boyut : Büyük (6.2 inç x 5.7 inç) | Renk : Şeffaf.

Beyan Edilen Teknik Özellikler