.

El Aleti Jakı 2021 Yeni Güncellendi, Ölçekli İnşaat Aleti ile Duvar Tuğlası Yükseklik Ayarlayıcı, Duvarlar, Zeminler, Kapılar, Dolap Montajı için Emek Tasarrufu Sağlayan El Jakı (2 Paket)

El Aleti Jakı 2021 Yeni Güncellendi, Ölçekli İnşaat Aleti ile Duvar Tuğlası Yükseklik Ayarlayıcı, Duvarlar, Zeminler, Kapılar, Dolap

₺ 38.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

1.【Yenilikçi tasarım】 - Hassas ve kontrollü kaldırma, basma, sıkma için yenilikçi üniversal alet.Anti-dekuplaj tasarımı, plakayı;sınırlayarak kaymayı önler. 2.【Güçlü destek】 - 330 lb / 150 kg'a kadar kaldırma kapasitesi ile uygulama aralığı neredeyse sınırsızdır.ekstra ölçekli tasarım, yüksekliği inşaat araçları olarak açıkça görebilirsiniz;. 3.【Strong spring】 - Dayanıklı, yüksek mukavemetli bahar, aşınma direnci, ayı gücü, sağlam yapısı, en kaliteli bileşenler, uzun ömürlü. 4.【Yaygın Olarak Kullanılan】 - Kol Hassas Sıkma Aleti, çoğu esnafın ustalarına yardım eli uzatan yeni bir üründür.Dolapları monte etmek, tutmak, desteklemek, sıkmak ve çok çeşitli öğeleri ayarlamak için minyatür bir kriko.Zemin, pencereler, dolaplar, HVAC, güverte montajı için çok uygundur. 5.【24 Saat Müşteri Hizmetleri】 - Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin.Güler yüzlü hizmet vereceğiz. 2pack.

Beyan Edilen Teknik Özellikler