.

Kemik İletim Kulaklık TWS Bluetooth 5.0 Su Geçirmez Asılı Kulak Spor Kulaklık Kablosuz Bluetooth Uyumlu mikrofonlu kulaklık (Siyah)

Kemik İletim Kulaklık TWS Bluetooth 5.0 Su Geçirmez Asılı Kulak Spor Kulaklık Kablosuz Bluetooth Uyumlu mikrofonlu kulaklık (Siyah)

₺ 145.80

Ödenebilirlik
Emre için müsait

UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Kapsanan satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndereceğiz product.In bazı durumlarda, değiştireceğiz veya onaracağız. Bone Kemik İletim Teknolojisi : Elmacık kemiklerinizden müzik ileterek, uzun süreli kullanım sırasında maksimum durumsal farkındalık için kulakların ortam seslerine tamamen açık kalmasını sağlar. ✔ Konfor ve Kararlılık : Ergonomik tasarım maksimum konfor sağlar ve ne olursa olsun yerinde kalmasını sağlar.Yoğun egzersiz, bir yürüyüş yapmak, koşu, tırmanma, Buz Pateni, mükemmel her durum için yapar daha fazla ve USB güç sürüş ya teşekkürler. ◆ Bluetooth 5.0 Bağlantısı : Eller serbest deneyiminin keyfini çıkarın.10 metreye kadar menzil ile bir daha asla cihazınıza ulaşmak zorunda kalmayacaksınız ve again.It akıllı telefonlar, tabletler ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla hiçbir zaman zahmetsizce bağlanır. ✔ Kolay Kontrol : Tek tuşla kontrol, ses seviyesini kolayca ayarlayabilir, parçaları değiştirebilir ve aramalar ve müzik arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. ✔ Sadece Devam Eden Bir Pil : 10-11 saatten fazla eğlence süresi ve 5 günlük bekleme süresi ile gün boyunca saatlerce müzik, arama, film ve video keyfini çıkarın. ◆ Bluetooth Kablosuz Kulaklık,Bluetooth Kulaklık Asılı Kulak Olmayan Kulak Spor Kulaklık ◆ Özellikler : ◆ Bluetooth 5.0 Bağlantısı : Eller serbest deneyiminin keyfini çıkarın.10 metreye kadar menzille, cihazınıza tekrar tekrar ulaşmak zorunda kalmayacaksınız.Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla hiçbir zaman zahmetsizce bağlanır. ✔ Kolay Kontrol : Tek tuşla kontrol, ses seviyesini kolayca ayarlayabilir, parçaları değiştirebilir ve aramalar ve müzik arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Traditional Geleneksel kulaklıklardan farklı olarak, çevredeki sesinizi az ya da çok engellerler, böylece koşarken ya da bisiklet sürerken tehlikeye maruz kalabilirsiniz.Kemik iletimli kulaklıklar titreşimlerle çalışır, ses elmacık kemiğinden koklealarınıza iletilir, Bone Kemik İletimli Kulaklıklar hafiftir ve ne tür yorucu bir egzersiz olursa olsun asla düşmezler, özgürce spor yapmanızı sağlar. : ❤️Paket İçerir : 100 saat️ Pil kapasitesi ❤ ❤️1 x Kemik İletimli Kulaklık ❤️ Renk : toz ❤️ SİYAH,KIRMIZI,MAVİ,YEŞİL ❤️ Süre : 8 saat ❤️ Yaklaşık saat : 170mah ❤️özellikleri.

Beyan Edilen Teknik Özellikler