.

Rendelenmiş Hindistan Cevizi Gevreği Şekersiz (12 oz) - Kate Naturals. USDA Sertifikalı Organik, GDO'suz ve Glutensiz. Vegan, Granola Pişirme ve Hindistan Cevizi Sütü Yapmak için mükemmeldir. Yeniden Kapatılabilir Çanta.

Rendelenmiş Hindistan Cevizi Gevreği Şekersiz (12 oz) - Kate Naturals. USDA Sertifikalı Organik, GDO'suz ve Glutensiz. Vegan, Granola

₺ 51.90

Ödenebilirlik
Emre için müsait

GLUTEN, SOYA VE SÜT İÇERMEZ : Yer fıstığı veya fındıklara lezzetli, sağlıklı bir alternatif.Gluten de içermez, alerjisi olanlar için mükemmel bir seçimdir.Lütfen kahveye eklemeden önce önce suyla karıştırın, aksi takdirde topaklı olur.TADI TAZE-Koruyucu içermez ve mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmenizi sağlamak için yeniden kapatılabilir torbalarda paketlenir.Lezzetli, lezzetli kokulu, vegan ve keto krepleri, sallar, kurabiyeler vb. Yapar.MÜKEMMEL paketlenmiş : Organik şekersiz hindistan cevizi gevreğimiz, kullanımı kolay bir kapta dikkatlice paketlenmiştir.Sadece en sevdiği içecek veya pişmiş mallar için bu kadar cehennem meyvelerini ekleyin.KAHVE KREMASI-Kahvenize taze hindistan cevizi tadı ekleyin!Hindistan cevizi sütü oluşturmak için önce biraz sıcak suyla karıştırın ve ardından kremayı ılık bir fincan kahveye ekleyin ve iyice karıştırın.Lütfen kahveye eklemeden önce önce suyla karıştırın, aksi takdirde topaklı olur.LOVE IT GARANTİSİ : Size en kaliteli ve en lezzetli organik rendelenmiş hindistancevizi sunmak için bize güvendiğinizi anlıyoruz.Ürünümüzü kesinlikle sevmiyorsanız bize bildirmekten çekinmeyin.KATE NATURALS HAKKINDA.Kate Naturals'ın misyonu dünyanın en uygun fiyatlı gıda şirketi olmaktır.Yüksek kaliteyi sağlamak ve maliyetleri düşük tutmak için malzemelerimizin çoğunu doğrudan çiftçilerden satın alıyoruz.Kate, ürünlerinde çevreye zarar veren zararlı kimyasallar olmadan doğal ve / veya organik bileşenler kullanır.Sloganı, malzemeyi telaffuz edemezse, ürünlerinde kullanmayacağıdır.Tüm ürünlerimizin en kaliteli olmasını sağlamak için en yüksek üretim standartlarına uyuyoruz.

Beyan Edilen Teknik Özellikler