.

JINYISI Süpürge, Süpürge ve Faraş Seti, Zemin Temizleme Süpürgeleri, Kapalı Süpürge, Manyetik Süpürge Katlanır Faraş Seti, Zemin Toz Temizleme Aracı

JINYISI Süpürge, Süpürge ve Faraş Seti, Zemin Temizleme Süpürgeleri, Kapalı Süpürge, Manyetik Süpürge Katlanır Faraş Seti, Zemin Toz

₺ 150.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

☛ [Yüksek kaliteli malzeme ] - Bu süpürge, her türlü yüzeyde küçük ve büyük döküntüleri yakalayabilen en kaliteli süpürge liflerinden yapılmıştır ve dayanıklı paslanmaz çelik çubuk ve PP plastik sap ile donatılmıştır. Magnetic [Manyetik toka tasarımı] - Bu süpürge ve faraş seti, temizlemeyi bitirdikten sonra birbirine yapışır, Ne kadar kullanışlı ve serin olursa olsun, Mıknatıs da oldukça güçlüdür, kolayca ayrılmayacaktır. [[Dahili epilasyon tarağı] - Süpürge kılına yapışan tüyleri (özellikle evcil hayvan tüylerini) çıkarmaktan sıkılmadınız mı?Süpürgemizle, Tek yapmanız gereken süpürge çubuğunu faraş dişlerine bastırmak ve birkaç kez yukarı ve aşağı sallamak. adjustable [180 derece ayarlanabilir süpürge kafası]-Bu yeni süpürge ve faraş seti ile, süpürge kafamız 180 derece açı ayarlı olduğundan, en dar çatlakları bile temizlemek için mutlak bir kek parçası!!Bu sadece uzunluk ile ilgili değil, aynı zamanda açı ile de ilgili. purpose [Multı-purpose] - Bu zemin temizleme süpürgesi iç ve dış mekanlar için uygundur, çünkü kuru ve ıslak kalıntıları tutabilir, her şeyin düzgün ve temiz görünmesini sağlamak için mutfağınıza, garajınıza veya çalışma alanınıza koyabilir.Süpürge ve faraş set Material özellikler : Ürün Adı : Paslanmaz Çelik+PP+microfiber Broom Boyutu : *26 cm Color : Orange Weight : 1.1 hakkında kg Package içerir : 1*1 süpürge köşede Dustpan Features : Yükseltilmiş manyetik süpürge ayarlayın, dik depolama, şekilde değil, herhangi bir yerde koydum.27 100*32 cm Dustpan Boyutu : 94*Süpürge ve faraş seti Uzatılmış asılı dişler ve yoğun kıllar temizliği daha rahat ve verimli hale getirir.180 Derece dönen süpürge ölü köşeleri derinlemesine temizleyebilir ve köşelerde, dolap altlarında ve merdivenlerde toz birikmesi sorununu kolayca çözebilir.Faraş dudağı zemine sorunsuz bir şekilde oturur, zemini toz sızdırmadan süpürür ve gri saç tabakası silinir.Rahat tutuş, zemini daha kolay ve zahmetsizce süpürür.Mutfak,stüdyo, lobi, ofis, depo, lanai, veranda, fuaye veya sert yüzeyli bir zemine, sınırlı depolama alanına veya ulaşılması zor alanlara sahip herhangi bir yer için idealdir.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Product name:
Broom and dustpan set
Material:
Stainless steel+PP+microfiber
Broom Size:
100*32 cm
Dustpan Size:
94*27*26 cm
Color:
Orange
Weight:
about 1.1 kg
Package includes:
1*broom 1*Dustpan
Features:
Upgraded magnetic broom set, upright storage in the corner, put it in any place where it is not in the way. :
Broom and dustpan set Lengthened hanging teeth and dense bristles make cleaning more convenient and efficient. :
The 180-degree rotating broom can clean the dead corners deeply, and easily solve the problem of dust accumulation in the corners, cabinet bottoms, and stairs. :
Dustpan lip seamlessly fits the ground, sweeping the floor without leaking dust, and the gray layer of hair is wiped away. :
Comfortable grip, sweeping the floor more easily and effortlessly. :
Great for kitchen,studio, lobby, office, warehouse, lanai, patio, foyer or anywhere with a hard-surface floor, limited storage, or difficult-to-reach areas. :