.

Thstheaven Kendini Temizleme Slicker Fırça ve Tırnak Makası Düzelticiler Köpekler Kediler için-Pet Bakım Fırçası Gevşek Astar Kaldırmak kolay-Paspaslar Karışık Saç Slicker Fırça için Pet Masaj-Kan Dolaşımını Artırmak ve Masaj (Pembe-Kalın Yuvarlak iğne)

Thstheaven Kendini Temizleme Slicker Fırça ve Tırnak Makası Düzelticiler Köpekler Kediler için-Pet Bakım Fırçası Gevşek Astar Kaldırmak

₺ 29.97

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Tek tıklamayla Temizleme Düğmesi.Sadece düğmeye basmanız yeterlidir ve saç fırçadan çok basit bir şekilde çıkarılacaktır.Ayrıca, evcil hayvan fırçamız yıkanabilir, bu da fırçayı hijyenik tutabilir.Evcil Hayvan Masaj Fırçası ile düzenli bakım, sadece derin düğümleri, ölü saçları ve kiri temizleyerek evcil hayvanınızı temiz ve sağlıklı tutmakla kalmaz, aynı zamanda evcil hayvanınızın vücuduna masaj yaparak kan dolaşımını ve cildin doğal parlaklığını artırabilir.Saç dökülmesini önleme ve bağışıklığını geliştirme.Evcil hayvanların bakımı iletişimi güçlendirebilir ve siz ve evcil hayvanlarınız arasındaki bağı daha da güçlendirebilir.Fırçamız tüm cins ve kat tipleri için uygundur.Pet slicker fırça ile sevgili evcil hayvanınız tımar zamanının tadını çıkaracaktır.Evcil hayvan tırnak anda ve büyük olasılıkla hızlı yaralanmasına çok fazla kırpma engelleyen güvenlik görevlisi ile düzeltici.Köpek ve kedi tırnaklarınızı kestikten sonra keskin tırnakları kesmek için mini tırnak törpüsü dahildir.Ambalaj listesi : 1 x Pet Kendini Temizleme Slicker Fırça + 1 x Köpekler Kediler Tırnak Makası + 1 x tırnak törpüsü Boyutlar : 7.5x4. 3 inç Kesme Boyutu : 6.5" x 2" Malzeme : TPR + ABS + paslanmaz çelik iğne Kendini temizleme1. Yavaşça pet düğümlü saç tarağı, evcil hayvan cildi çizmez. 2. Temizle düğmesi : evcil hayvan kılı kayıyor düğmesine tıklayın. 3. Rahat masaj, mevsimsel evcil hayvan saç dökülmesini etkili bir şekilde azaltır. 4. Mükemmel malzeme, taşınabilir ve dayanıklı. 5. rahat ergonomik tasarım. 6. Kediler ve köpekler için uygundur.(uzun / kısa saç) - Tek Tıklama Düğmesi Fırçalama sırasında ağrıyı nasıl azaltabilirim? 1.Saç kökünü bir elinizle tutun, diğer elinizle saç büyüme yönünde tarayın; 2.Saç düğümleri kulakların arkasında ve boyunda ciddi olduğunda, hareketler nazik olmalıdır; 3.Uzun saç tabakasını tabaka halinde tarayın, dış tabakayı ters çevirin ve iç tabakayı tarayın.Ya evcil hayvanım bundan hoşlanmazsa?Atıştırmalık ile rehberlik edebilir, her gün tımar süresini uzatabilirsiniz, kendi kendini temizleyen kaygan fırçamız nazik ve uyarıcı değildir, sevimli evcil hayvanınız yavaş yavaş hoşuna gidecektir.Evcil Hayvan Tırnak Makası Nasıl Kullanılır Adım 1 : Tırnakları kesin 1. Tırnaklarınızı keserken evcil hayvanınızın pençesini güvenli bir şekilde tutun. 2. Çivinin üst kısmını tek bir vuruşla hızlı bir şekilde kesin. 3. Kan damarlarını önlemek için fazla kesmeyin.Adım 2 : Tırnakları dosyalayın Köpeğinizin tırnağını pürüzsüz hale getirmek için bu tırnak dosyasını kullanarak pakette bir tırnak törpüsü var Adım 3 : Köpeğinizi ödüllendirin Her bizden sonra köpeğinizi ödüllendirin.

Beyan Edilen Teknik Özellikler