.

QXXJH Gözlük Tamirci Çeşitli Vidalar Tamir Kiti Aracı İzle Saat Gözlük Tamir Aksesuarları Vida Onarım Parçaları Aracı için Pratik ve Dayanıklı (Renk: Yaklaşık 600 adet)

QXXJH Gözlük Tamirci Çeşitli Vidalar Tamir Kiti Aracı İzle Saat Gözlük Tamir Aksesuarları Vida Onarım Parçaları Aracı için Pratik ve

₺ 192.90

Ödenebilirlik
Emre için müsait

1. Bu tamir kiti içerir fındık, vidalar, perçin kafa ve vida onlar yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, bu kullanımı dayanıklı olacaktır. 2. Vidalar, somun, perçin kafası farklı boyuttadır, bu farklı ihtiyaçlar için daha iyi olacaktır. 3. Tornavida, vidaları onarmak veya vidalamak için kullanılabilir.Bir anahtarlık ile, taşınabilir ve asmak kolay. 4. 12 Yuvaya sahip bir kutu ile birlikte gelir, vidaları ayrı ayrı koymanız için iyidir, kullanımı daha kolay ve taşıması kolaydır. 5. Normalde gözlük, güneş gözlüğü, saat ve diğer hassas cihazları onarmak için kullanılabilir.Açıklama : Bu vida takımı normalde gözlük, saat ve küçük vidalar gerektiren diğer elektronikleri onarmak için kullanılabilir.Vidalar, somun, perçin kafası farklı boyuttadır, bu farklı ihtiyaçlar için daha iyi olacaktır.Tornavida, vidaları onarmak veya vidalamak için kullanılabilir.12 Yuvalı kutu, vidaları ayrı ayrı yerleştirmeniz için mükemmeldir.Böyle son derece kullanışlı bir onarım aracı, buna değer!Özellikler : 1. Bu tamir kiti içerir fındık, vidalar, perçin kafa ve vida onlar yüksek kaliteli malzemeden yapılmış, bu kullanımı dayanıklı olacaktır.2. Vidalar, somun, perçin kafası farklı boyuttadır, bu farklı ihtiyaçlar için daha iyi olacaktır.3. Tornavida, vidaları onarmak veya vidalamak için kullanılabilir.Bir anahtarlık ile, taşınabilir ve asmak kolay.4. 12 Yuvaya sahip bir kutu ile birlikte gelir, vidaları ayrı ayrı koymanız için iyidir, kullanımı daha kolay ve taşıması kolaydır.5. Normalde gözlük, güneş gözlüğü, saat ve diğer hassas cihazları onarmak için kullanılabilir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Tipi : Onarım Arac Imalzeme : Metal Paket Şunlardır : 1 x 600 ADET Onarım Aksesuarları Kutusu.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Condition:
100% Brand New
Type:
Repair Tool
Material:
Metal
Package Include:
1 x Box of 600PCS Repair Accessories :