.

LLHİİ Savaşı Fredericksburg Konfederasyon İç Savaşı Tuval Sanat Poster ve Duvar Sanat Resim Baskı Modern Aile Yatak Odası Dekor Posterler 08x12 inç (20x30 cm)

LLHİİ Savaşı Fredericksburg Konfederasyon İç Savaşı Tuval Sanat Poster ve Duvar Sanat Resim Baskı Modern Aile Yatak Odası Dekor Posterler

₺ 30.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Ready Seçmek için"Asmaya hazır"ve"Çerçevesiz"var. ♦ lütfen önce duvarınızı ölçün ve ardından uygun bir boyut seçin. MATERİAL MALZEME : premium tuval üzerine yüksek kaliteli, HD baskılar, su geçirmez, UV ışınlarına dayanıklı, solmaya dayanıklı iç mekan.Ancak renkler, bireysel monitörler nedeniyle her kullanıcı için biraz farklı görünebilir. WALLS EV DUVARLARI İÇİN SANAT ESERİ : Oturma odası, yatak odası, mutfak, ofis, Otel, yemek odası, ofis, banyo, bar vb.Için mükemmel bir duvar süslemeleri boyama resimleri.Farklı monitör markaları nedeniyle, gerçek duvar sanatı renkleri ürün görüntüsünden biraz farklı olabilir. SALE Satış sonrası : Sevk edilen her ürün denetlenir.Ürünle ilgili bir sorun varsa, öğeyi koşulsuz olarak değiştireceğiz veya iade edeceğiz.Müşterilerimiz için iyi bir alışveriş deneyimi peşindeyiz. [Ürün Detayları][Boyut ayrıntıları] : inç (1 inç = 2.54 cm)[Ambalaj yöntemi] : Çerçevesiz formu : Tuval roll up ambalaj.Çerçeveli form : gerilmiş ve çerçeveli, her ahşap iç çerçeve kolay asmak için sağlam bir kanca sabitlemiştir.Çerçevesiz posterler sadece yuvarlanabilir up.It çerçeve üzerinde görünmez.Her resim 1-2 cm boş alana sahiptir.Kendi çerçevenizi istediğinizde, çerçeveye gerilmiş ve sabitlenmiş bir tuval olabilir.Çerçeve kullanmadan adımlar : 1. Fazla beyaz tuvali kesmek için makas kullanın.2. Posteri duvara yapıştırmak için çift taraflı bant kullanın.Çağdaş baskı tuval resim, oturma odası için uygun, yatak odası, mutfak, yemek odası, banyo, bar duvar dekorasyonu, ev dekorasyonu ya da otel ve ofis dekorasyonu, vb[Duvar Sanat Dekorasyonu] tuval baskı desen, yüksek çözünürlüklü mikro-jet baskı : Kullanarak [teknik form] : .Ayrıca arkadaşlar, Şükran Günü, Sevgililer Günü, Noel ve Yeni Yıl arkadaşları veya iş ortakları için harika bir hediye.Her bir parçası özenle hazırlanmış olan duvar alanı eşsiz ve olağanüstü ve garanti olur.

Beyan Edilen Teknik Özellikler